Start

Aktualna oferta na stronie https://agapo.pl

 

Działamy na rynku handlowo-usługowym od 1995 roku, posiadamy duże doświadczenie w doradztwie i sprzedaży urządzeń biurowych, oferujemy również wyspecjalizowany serwis.
Posiadamy siedzibę i salon wystawowy w Częstochowie przy ulicy Słonecznikowej 6b (dzielnica Północ, 6 minut drogi od Centrum Handlowego M1), gdzie prowadzimy prezentacje sprzętu dla odwiedzających naszą siedzibę klientów.

W trosce o Klienta oraz dla zapewnienia wysokiego standardu obsługi zajmujemy się kompleksową realizacją zapotrzebowań biurowych od doradztwa poprzez montaż i uruchomienie, a kończąc na pełnym przeszkoleniu personelu z zakresu obsługi zainstalowanych urządzeń biurowych oraz stałej opiece serwisowej nad sprzętem.
Doradzamy, jak korzystać z nowoczesnych rozwiązań biurowych, aby praca była wygodna i ekonomiczna. Dostarczamy niezbitych dowodów, że środki zainwestowane w sprzęt światowej klasy, zwracają się błyskawicznie. Nasi Klienci współpracując z nami zyskują nieodpłatne doradztwo przy wyborze sprzętu, szybką wycenę, fachowy, tani i szybki serwis.

 


Nowość w naszej ofercie !!!

Oczyszczacze powitrza Ideal - AP15, AP30, AP 45, ACC 55, AW 40. - Filtr powietrza dla alergików.

 

Urządzenia mają nie tylko zastosowanie domowe ale również doskonale sprawdzą się w biurze. Przypisana cyfra do modelu urządzenia odpowiada, powierzchni pomieszczenia, które jest w stanie przefiltrować: AP15 - 15m², AP30 - 30m² i AP45 - 45 m².

 

Zapewniają komfort użytkowania i wysoki poziom wydajnej pracy, przy zachowaniu niskiej emisji hałasu. Oczyszczacze powietrza skutecznie usuwają alergeny (kurz), efektem czego jest: czysty i zdrowy dom, spokojny sen Twojego dziecka, zmniejszenie częstotliwości pojawiania się objawów alergicznych.

 

 

facebook youtube twitter twitter

 

ODWIEDZAJ NASZE PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE - ZAWSZE PEŁNO NOWINEK TECHNICZNYCH ORAZ TUTORIALE!!! 

Kontakt:
✉ biuro@pc-net.pl ☏ 793 900 878
✉ agnieszka@pc-net.pl ☏ 660 486 906
✉ handlowiec@pc-net.pl ☏ 794 900 078

PC-NET Rafał Latacz Częstochowa
ul. Słonecznikowa 6B
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00

www.pc-net.pl www.agapo.pl


Zachęcamy do wykonywania regularnych konserwacji kserokopiarek, co wpłynie na obniżenie awaryjności Państwa sprzętu.

 

Tagowalnia:


regeneracja pasa, reset pasa, regeneracja bębna, reset bębna, regeneracja bębna, regeneracją bębnów, reset bębna, reset bębnów, czyszczenie skanera, kalibracja skanera, naprawa skanera, konserwacja kserokopiarki, czyszczenie kserokopiarki, serwis kserokopiarki, ksero zacina papier, konica minolta zacina, kyocera zacina, ricoh zacina papier, zcięcie papieru w dupleksie, zacina w dupleksie konica, zacina duplex, tanie kopiarki, tanie tonery, serwis pogwarancyjny, gniecie papier w piecu, harmonijka z papieru, naprawa wywoływaczki, czyszczenie wywoływaczki, koła zębatki, błąd systemowy E007, SC542, wezwij serwis 1 lub 2, dystrybucja oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, do drukarek i kserokopiarek, ocena stanu i wymiana zużywających się części, kontrola pracy całego urządzenia drukującego, regulacja pracy urządzenia, doradztwo w wyborze najodpowiedniejszego sprzętu poligraficznego dla firmy, kompleksowa instalacja sprzętu na miejscu u Klienta, usuwanie awarii na miejscu lub w siedzibie naszego serwisu, wszelkiego rodzaju naprawy drobne, czyszczenie wewnętrzne i zewnętrzne drukarek, smarowanie, udostępnianie drukarki zastępczej, naprawy w naszym serwisie, optymalne zabezpieczenie magazynowe części i podzespołów, jak i innych materiałów niezbędnych do prawidłowego działania drukarek, szkolenia dla pracowników w zakresie prawidłowej obsługi urządzenia.

Facebook